piątek, 22 września, 2023

Współpraca

Seriale.news logo

Cześć, jakiś czas temu wszedłem w posiadanie domeny pod nazwą seriale.news.

Poszperałem trochę w temacie konkurencyjnych stron i znalazłem kilka serwisów o podobnej tematyce natomiast sądzę że nie wykorzystują one 100% swojego potencjału w zakresie oferowanego contentu. Dodatkowo, co ciekawe stron skupionych tylko wokół zagranicznych seriali jest naprawdę niewiele.

Pomimo to każdego miesiąca odwiedza je 100 / 200 / 300 tysięcy i więcej osób.

Stąd postanowiłem “ożywić” stronę na nowo i zaoferować wartościowy content dla czytelników. Chcę zawęzić obszar contentu do 4 największych światowych platform streamingowych – Netflix, Disney+, Amazon Prime, HBO.

Na stronie zostały napisanie treści tak aby wypełnić ją gotowymi publikacjami. Jest jeszcze sporo elementów do poprawy technicznej strony, należy dodać wszelkie regulaminy, politykę prywatności, cookies, uzupełnić/podmienić treści “Lorem ipsum” etc.

Jednak podobnie jak przy filmowej czy serialowej produkcji potrzebne jest zaangażowanie wielu osób. W tym wypadku twórców treści oraz osób do prowadzenia social mediów. Stąd mój post.

Co mogę zaoferować:

  • zebranie doświadczenia przy tworzeniu serwisu
  • medium do wdrażania i testowania wspólnych pomysłów
  • know-how w temacie SEO i organizacji pracy
  • narzędzia do pracy
  • dostęp do kursów online

Kogo szukam:

O ile wszelkie umiejętności i doświadczenie w branży digital (tworzenie treści, grafika czy prowadzenie social media) wniesie bardzo dużo do zespołu to w głównej mierze zależy mi na chęci rozwoju, zaangażowaniu i jakości tworzonych treści. Tak więc

  • Twórców treści na stronę (copywriterów)
  • Osoby do prowadzenia social mediów – Instagram i FB

Co dalej:

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz na adres michal@seriale.news i umieść w treści informacje czym mógłbyś się zająć (copywriting, social media etc.), jakie masz doświadczenie oraz przede wszystkim zostaw do siebie kontakt na FB. Będę na bieżąco odpisywał na Wasze maile 😉