Premiery Netflix na bieżący tydzień (22-28 marca 2021)

Pagglait
Pagglait

Co nowego zaproponuje nam Netflix w nadchodzącym tygodniu?

Tajna Agencja Kontroli Magii” – 25 marca

Osławieni bajkowi Jaś i Małgosia — którzy pracują teraz jako tajni agenci — muszą wykorzystać magię, spryt i umiejętność współpracy, aby odnaleźć zaginionego króla.

DOTA: Dragon’s Blood” – 25 marca

Ten epicki serial fantasy opowiada historię Daviona, słynnego Smoczego Rycerza walczącego z krwiożerczymi Scourge’ami. Po spotkaniu z potężnym legendarnym Eldwurmem i szlachetną księżniczką Miraną, która realizuje własną tajną misję, Davion zostaje uwikłany w wydarzenia o znaczeniu przekraczającym jego najśmielsze wyobrażenia.

Pagglait” – 26 marca

Młoda kobieta, która wkrótce po ślubie zostaje wdową, mierzy się z niezdolnością do przeżywania żałoby, dziwacznymi krewnymi i zaskakującym odkryciem o zmarłym mężu.

Tydzień życia” – 26 marca

„Tydzień życia” to pierwszy religijny musical w historii. Zbuntowany nastolatek Will Hawkins (Kevin Quinn) wpada w kłopoty z prawem i musi wybrać między poprawczakiem a chrześcijańskim letnim obozem. Na obozie — z pomocą muzyki, nowych przyjaciół i pierwszej miłości (Bailee Madison) — odkrywa, że życzliwość, przebaczenie i wiarę można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanym miejscu.

Ferajna z Baker Street” – 26 marca

Osadzony w wiktoriańskim Londynie serial śledzi losy grupy niepokornych nastolatków z ulic miasta zaangażowanych w rozwiązywanie zbrodni dla nikczemnego doktora Watsona i jego tajemniczego partnera biznesowego, nieuchwytnego Sherlocka Holmesa. Kiedy zbrodnie przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie ci młodzi bohaterowie będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale cały świat.

Nailed It! – sezon 5” – 26 marca

Nominowany do Emmy program powraca. Tym razem czeka nas jeszcze więcej dobrej zabawy! Domorośli cukiernicy dobiorą się w pary, by stworzyć jadalne arcydzieła i stanąć do walki o 10 tysięcy dolarów. Najlepsi kumple, bracia i siostry — wszystkim idzie równie kiepsko. W tym sezonie inspiracjami będą m.in. mity greckie i słodkie desery babuni. Gospodarzami programu są Nicole Byer i Jacques Torres.

Pranksterzy w trasie” – 26 marca

Jeden z twórców serii „Jackass” i filmu „Jackass: Bezwstydny dziadek” przedstawia komedię kręconą z ukrytej kamery, w której dwóch kumpli wyrusza na pełną przezabawnych i kreatywnych pranków wycieczkę po kraju, wciągając niczego nieświadomą publiczność w prawdziwy chaos. W filmie „Pranksterzy w trasie” występują Eric Andre, Lil Rel Howery, Tiffany Haddish i Michaela Conlin. Reżyserem jest Kitao Sakurai, scenariusz napisali Dan Curry, Kitao Sakurai i Andre, a za produkcję odpowiadają Eric Andre, Jeff Tremaine, David Bernad i Ruben Fleischer.

Be the first to comment on "Premiery Netflix na bieżący tydzień (22-28 marca 2021)"

Leave a Reply