Premiery Netflix na bieżący tydzień (15-21 marca 2021)

Zwierzęta na wolności - Ty kontra dzicz – Netflix
Zwierzęta na wolności - Ty kontra dzicz – Netflix

Co nowego zaproponuje nam Netflix w nadchodzącym tygodniu?

RebellComedy: Prosto z zoo” – 16 marca

W programie „RebellComedy: Prosto z zoo” Netflix przedstawia rozrywkę pierwszej klasy. RebellComedy to kolektyw komediowy złożony z wyrazistych i bardzo różnorodnych artystów, dzięki którym grupa zyskuje niepowtarzalną tożsamość. Ci wszechstronni komicy, z których każdy ma swój niepowtarzalny styl, doskonale się uzupełniają, prezentując na scenie świat z różnych perspektyw. W stand-upach występują Khalid Bounouar, Salim Samatou, Alain Frei, Hany Siam, UsusMango, Benaissa Lamroubal i Babak Ghassim. Producentem wykonawczym programu jest Dia Soliman. RebellComedy to synonim innowacji. Niezwykła interpretacja slamu poetyckiego i komedii w wykonaniu Babaka Gassima to tylko jeden z przykładów kreatywności i różnorodności tematów podejmowanych przez ten kolektyw.

Operacja Varsity Blues: Rekrutacyjny skandal” – 17 marca

Kulisy śledztwa w sprawie głośnego skandalu z udziałem amerykańskich celebrytów. Poznajemy metody, za pomocą których Rick Singer — mózg szokującego procederu przyjęć na studia — namawiał bogatych klientów na łamanie zasad obowiązujących w systemie edukacji, który i tak premiuje uprzywilejowane osoby. „Operacja Varsity Blues: Rekrutacyjny skandal” to nowatorskie połączenie wywiadów i fabularyzowanych nagrań z podsłuchów FBI. Mamy okazję przyjrzeć się tajemniczej postaci stojącej za intrygą, za sprawą której zamożne rodziny robiły wszystko, by zapewnić swoim dzieciom wstęp na elitarne uczelnie, i która rozwścieczyła społeczeństwo zmagające się z wszechobecnymi nierównościami. Dzieło Chrisa Smitha i Jona Karmena, twórców dokumentu „Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła”. W roli Rica Singera występuje Matthew Modine.

Nate Bargatze: The Greatest Average American” – 18 marca

Nate Bargatze, komik, aktor i gospodarz podcastu rodem z Tennessee, powraca na Netflix z drugim stand-upem zatytułowanym „Nate Bargatze: The Greatest Average American”. Podczas godzinnego występu Nate opowiada o młodości spędzonej na graniu w „Oregon Trail”, wspomina, jak poznał swoją przyszłą żonę podczas pracy w Applebee’s oraz przytacza bliskie wielu z nas scenki z codziennego życia męża i ojca. Światowa premiera stand-upu „Nate Bargatze: The Greatest Average American” w serwisie Netflix już 18 marca 2021 r. Reżyserem programu jest Troy Miller, który pełni też funkcję producenta wykonawczego z ramienia wytwórni Dakota Pictures. Na liście producentów wykonawczych znaleźli się także Alex Murray, Tim Sarkes i sam Nate Bargatze.

Gdzie jest koza?” – 18 marca

W komedii brazylijskiej „Gdzie jest koza” prowincjonalny gliniarz o imieniu Bruceuilis (Edmilson Filho) jedzie do São Paulo, by odnaleźć Celestynę — kozę uchodzącą za skarb jego miasteczka. Na miejscu na jego drodze staje Trindade (Matheus Nachtergaele), kolega po fachu, który do tej pory siedział za biurkiem, a teraz postanowił zająć się pracą w terenie. „Gdzie jest koza” to pełna brazylijskich smaczków komedia kryminalna o dwóch bardzo różnych gliniarzach, którzy wspólnie rozwiązują nietypową sprawę, a przy okazji nawiązują nić porozumienia, które przeradza się w równie nietypową przyjaźń.

Sky Rojo” – 19 marca

Twórcy „Domu z papieru” zapraszają na nowy serial pełen akcji, adrenaliny i czarnego humoru. Coral, Wendy i Gina uciekają w poszukiwaniu wolności, a w pogoń za nimi ruszają Moisés i Christian, czyli zbiry Romea — alfonsa i właściciela klubu nocnego Las Novias. Podczas swojej szalonej podróży dziewczyny co chwila muszą radzić sobie z nowymi zagrożeniami, a ich jedynym planem jest po prostu przeżyć jeszcze chociaż 5 minut.

Country niania” – 19 marca

Gdy jej kariera i życie osobiste zbaczają z toru, młoda i ambitna piosenkarka country, Bailey (Katharine McPhee), przyjmuje pracę jako opiekunka piątki dzieci szorstkiego kowboja o imieniu Beau (Eddie Cibrian). Dzięki swojej zawziętości i południowemu urokowi świeżo upieczona niania idealnie wpasowuje się w dynamikę tej rodziny i staje się dla nich zastępczą matką. Ku swojemu zdziwieniu Bailey znajduje w tej utalentowanej muzycznie rodzinie zespół, którego jej brakowało i który chce ją pokierować z powrotem na drogę do sławy.

Formula 1: Jazda o życie” – 19 marca

W najbardziej dramatycznym z dotychczasowych sezonów fani serialu kolejny raz zajrzą za kulisy Formuły 1, by zobaczyć, jak kierowcy i ich zespoły walczą o zwycięstwo w roku niepodobnym do żadnego z poprzednich. Sezon 2020 został brutalnie przerwany przez pandemię COVID-19 i po odwołanym w ostatniej chwili wyścigu w Australii kierowcy wrócili na tor dopiero kilka miesięcy później w Austrii. Sportowych emocji również było pod dostatkiem — cały czas oglądaliśmy dynamiczne starcia i ostrą rywalizację, a choć wygrał po raz siódmy Lewis Hamilton, to na podium wielokrotnie stawali ci, na których mało kto stawiał.

Be the first to comment on "Premiery Netflix na bieżący tydzień (15-21 marca 2021)"

Leave a Reply