Premiery Netflix na bieżący tydzień (15-21 lutego 2021)

Zwierzęta na wolności - Ty kontra dzicz – Netflix
Zwierzęta na wolności - Ty kontra dzicz – Netflix

Co nowego zaproponuje nam Netflix w nadchodzącym tygodniu?

Zwierzęta na wolności: Ty kontra dzicz – film” – 16 lutego

Bear Grylls powraca. „Zwierzęta na wolności: Ty kontra dzicz – film” to ekscytujący 90-minutowy program interaktywny dla całej rodziny. Elektryczne ogrodzenie otaczające afrykański rezerwat niespodziewanie ulega awarii, a zwierzęta wydostają się na wolność. Bear zostaje wezwany na pomoc. Musi uratować psotnego pawiana, wytropić głodnego lwa i naprawić płot, zanim ucieknie więcej zwierząt. Czekają go trzy niecierpiące zwłoki misje, przyda mu się więc pomoc. Każda Twoja decyzja wpływa na przebieg tej interaktywnej przygody, więc dobrze się zastanów, bo nieprzemyślany krok może zniweczyć szanse na powodzenie jeszcze jednej — tajnej — misji.

Obywatelska walka o Amerykę” – 17 lutego

„Obywatelska walka o Amerykę” to sześcioodcinkowy serial dokumentalny na temat 14. poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych z 1868 roku — obiecującej wolność i równość dla wszystkich — jako najważniejszej zasady amerykańskiej demokracji. Nowatorsko poprowadzona narracja z udziałem wybitnych osobistości (Mahershala Ali, Diane Lane, Samuel L. Jackson, Pedro Pascal, Yara Shahidi i inni) przybliża widzowi argumenty najbardziej zaciekłych obrońców i przeciwników 14. poprawki (między innymi Fredericka Douglassa, dr. Martina Luthera Kinga Jr., Ruth Bader Ginsburg i Andrew Johnsona) oraz oferuje wnikliwe komentarze czołowych współczesnych myślicieli i ekspertów. Gospodarzem jest nominowany do Oscara® aktor Will Smith, który jest również producentem wykonawczym razem z laureatem nagrody Emmy Larrym Wilmore’em. „Obywatelska walka o Amerykę” jest poruszającą, multimedialną podróżą przez amerykańską historię, która zachęca widzów do refleksji, co tak naprawdę oznaczają „Stany Zjednoczone”.

Co kryją jej oczy” – 17 lutego

Simona Brown wciela się w rolę Louise, samotnej matki, która ma romans ze swoim szefem psychiatrą (Tom Bateman). Gdy później zaprzyjaźnia się z jego żoną, Adele (Eve Hewson), życie Louise przybiera dziwny obrót. Zostaje wciągnięta w sieć sekretów i kłamstw, w której wszystko jest pozorem. W serialu występuje również Robert Aramayo. Miniserial „Co kryją jej oczy” został wyprodukowany przez Left Bank Pictures („The Crown”), a scenariusz napisali Steve Lightfoot i Angela LaManna na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Sarah Pinborough.

Pitta Kathalu” – 19 lutego

Od sekretów i kłamstw do zazdrości i kontroli. Składająca się z czterech historii antologia analizuje mroczne i zdradliwe strony miłości.

O wszystko zadbam” – 19 lutego

Zawsze pewna siebie Marla Grayson (nominowana do Oscara® Rosamund Pike) jako wyznaczona przez sąd opiekunka prawna osób starszych bez skrupułów przejmuje ich majątki, sprytnie naginając przepisy. Marla i jej partnerka biznesowa i kochanka Fran (Eiza González) z brutalną zachłannością biorą na cel nową klientkę, Jennifer Peterson (dwukrotna laureatka Oscara® Dianne Wiest) — bogatą emerytkę bez żadnych spadkobierców. Jednak gdy okazuje się, że Jennifer skrywa własny mroczny sekret i ma powiązania z nieuchwytnym gangsterem (laureat Złotego Globu Peter Dinklage), Marla wplątuje się w wojnę z bezlitosnym przeciwnikiem, w której wszystkie chwyty są dozwolone.

Be the first to comment on "Premiery Netflix na bieżący tydzień (15-21 lutego 2021)"

Leave a Reply