Zbiorcze: Hit and Run, The Mandalorian, Bride & Prejudice (2020.02.05)

Zbiorcze wiadomości
Zbiorcze wiadomości

Poniżej zbiorcze zestawienie wiadomości ze środy (2020.02.05)

– Disney+ ma wielkie plany na tegoroczną jesień. Już w sierpniu zobaczymy „Marvel’s The Falcon and the Winter Soldier” który pokaże wydarzenia po „Avengers: Endgame”. Na grudzień zaplanowano premierę „Marvel’s Wandavision”, inspirowaną sitcomami z lat 50 produkcję z udziałem Elizabeth Olsen i Paula Bettany. Natomiast w październiku wraca „The Mandalorian” wraz z drugim sezonem. Warto dodać że Disney pracuje również nad produkcją o Obi-Wan Kenobim z udziałem Ewana McGregor’a oraz prequelem „Rogue One”
– Fani „Bride & Prejudice: Forbidden Love” muszą wytrzymać do 26 lutego. Drugi sezon przeniósł się ze stacji FYI do Lifetime.
– Stacja Showtime, zamówiła produkcję „First Ladies”, która pokazywać będzie losy pierwszych dam USA. Na pierwszy ogień Viola Davis jako Michelle Obama, ale w pierwszym sezonie pojawią się również Eleanor Roosevelt i Betty Ford.
– Jeśli lubicie thrillery to być może przypadnie Wam do gustu świeżo zamówiona przez Netflixa produkcja „Hit and Run”. W rolach głównych Sanaa Lathan i Lior Raz, a fabuła skupi się na szczęśliwym mężu którego żona ginie w tajemniczym zamachy.

Be the first to comment on "Zbiorcze: Hit and Run, The Mandalorian, Bride & Prejudice (2020.02.05)"

Leave a Reply