Premiery Netflix na bieżący tydzień (1-7 marca 2021)

Zwierzęta na wolności - Ty kontra dzicz – Netflix
Zwierzęta na wolności - Ty kontra dzicz – Netflix

Co nowego zaproponuje nam Netflix w nadchodzącym tygodniu?

Biggie: I Got a Story to Tell” – 1 marca

„Biggie: I Got A Story To Tell” to film dokumentalny, którego bohaterem jest Notorious B.I.G., najlepszy i najbardziej wpływowy raper wszech czasów. Historię artysty opowiadają ci, którzy znali go najlepiej. Notorius B.I.G., znany także jako Biggie, który niedawno trafił do Rock and Roll Hall of Fame, wkrótce świętowałby swoje 50. urodziny. Nakręcona wspólnie ze spadkobiercami Biggiego historia to osobista opowieść o człowieku, którego błyskawiczna kariera i tragiczna śmierć stanowiły istotny motyw kultury rapu przez ponad dwadzieścia lat. Ten osobisty dokument w reżyserii Emmetta Malloya zawiera unikalne nagrania autorstwa najlepszego przyjaciela Biggiego, Damiona „D-Roca” Butlera, oraz nowe wywiady z najbliższymi znajomymi i rodziną rapera, ukazując Christophera Wallace’a, jakiego świat nigdy nie poznał. Za produkcję wykonawczą „I Got A Story To Tell” odpowiadają Sean Combs, Voletta Wallace, Mark Pitts, Stanley Buchthal i Emmett and Brendan Malloy.

Moxie” – 3 marca

Vivian (Hadley Robinson), z pozoru nieśmiała 16-latka, zawsze wolała się nie wychylać. Jednak gdy w szkole pojawia się nowa uczennica (Alycia Pascual-Peña), Vivian jest zmuszona do krytycznej oceny seksistowskich zachowań szkolnych kolegów, którym wszystko uchodzi płazem, i dochodzi do wniosku, że ma tego dosyć. Zainspirowana buntowniczą przeszłością swojej matki (Amy Poehler) Vivian anonimowo publikuje undergroundowy zin pod tytułem „Moxie”, w którym demaskuje występki i uprzedzenia panujące w szkole, czym niespodziewanie wznieca rewolucję. Stojąc na jej czele, Vivian nawiązuje nowe przyjaźnie ze zwolenniczkami i zwolennikami ruchu, który wznosi się ponad podziały szkolnych paczek i klubów. Młodzi ludzie wspólnie uczą się, w jaki sposób radzić sobie z blaskami i cieniami szkolnego życia. Reżyserką jest Amy Poehler, a fabuła opiera się na powieści Jennifer Mathieu pt. „Moxie”. Występują Lauren Tsai, Patrick Schwarzenegger, Nico Hiraga, Sydney Park, Josephine Langford, Clark Gregg, Josie Totah, Anjelika Washington, Charlie Hall, Sabrina Haskett, Ike Barinholtz i Marcia Gay Harden.

Pacific Rim: The Black” – 16 marca

Był czas, kiedy na drodze potworów Kaiju wyłaniających się z wyłomu Pacific Rim stawały stworzone do walki z nimi gigantyczne roboty, Jaegery. Te czasy już jednak minęły. Teraz Kaiju rozpanoszyły się w całej Australii i mieszkańców kontynentu trzeba było ewakuować. Na miejscu zostało jednak nastoletnie rodzeństwo, Taylor i Hayley, które za wszelką cenę chce odnaleźć zaginionych rodziców. Promyk nadziei i szansę na przeżycie daje im zdezelowany i dawno porzucony Jaeger, którego nauczyli się obsługiwać. Czy osiągną cel swojej podróży?

Sentinelle” – 16 marca

Doskonale wyszkolona francuska żołnierka wykorzystuje swoje śmiercionośne umiejętności w pościgu za człowiekiem, który skrzywdził jej siostrę.

Be the first to comment on "Premiery Netflix na bieżący tydzień (1-7 marca 2021)"

Leave a Reply