Hugh Grant dołącza do obsady „The Undoing” od HBO

HBO
HBO

„The Undoing” to mini seria HBO która pojawi się w przyszłym roku. Jest to adaptacja powieści Jean Hanff Korelitz dostępnej na naszym rynku jako „Nie chciałaś wiedzieć” (You Should Have Known)

Grant partnerować będzie Nicole Kidman jako jej mąż, a ona sama w serialu wcieli się w główną postać Grace Sachs. Za scenariusz odpowiada znany nam już z „Big little lies” David E. Kelley. Reżyserią zajmie się znana m.in. z „Nocnego recepcjonisty” (The Night Manager) Susanne Bier. Data premiery nieznana.

Grace, spełniona żona i matka, ma wspaniałe życie. Jest cenioną terapeutką. Wkrótce ma ukazać się jej książka „Nie chciałaś wiedzieć”, w której namawia kobiety, by zaczęły ufać swojej intuicji i kierowały się głosem rozsądku w doborze partnerów. Wierzy w to, że pierwsze wrażenie jest nieomylne.

Nieoczekiwanie jej życie rozpada się na kawałki. Mąż przepada bez wieści, a nowa znajoma Grace zostaje zamordowana. Policja puka do jej drzwi.

Niebawem terapeutka dokonuje serii przerażających odkryć. Okazuje się, że żyła w świecie iluzji i kłamstw. Zdruzgotana tym, jak daleko rozminęła się z własną teorią, musi zbudować swój świat na nowo…

Be the first to comment on "Hugh Grant dołącza do obsady „The Undoing” od HBO"

Dodaj komentarz