Jakie produkcje rodzeństwa Wachowskich dostępne są na Netflixie?

Sense8 - Netflix
Sense8 - Netflix

Chcecie wiedzieć które produkcje sławnego rodzeństwa dostępne są w naszej edycji Netflixa? Czytajcie dalej.

Pomimo wielu dokonań rodzeństwa, jedynie kilka z ich produkcji jest aktualnie dostępnych. Lana Wachowski wyreżyserowała 12 pozycji (wliczając gry oparte o Matrix), natomiast Lilly Wachowski ma na swoim koncie 11 wyreżyserowanych tytułów. Które z nich można oglądać? Poniżej lista:

1. Sense8
Nowy serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

Oba sezony dostępne są pod linkiem https://www.netflix.com/title/80025744

2. V jak Vendetta
Zamaskowany bojownik znany jako „V” wypowiada wojnę totalitarnemu rządowi swojego kraju. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu pewna młoda kobieta.

W serwisie iMDb oceniona na 8.2 przez prawie milion osób produkcja dostępna jest pod linkiem https://www.netflix.com/pl/title/70039175

3. Atlas chmur
Dramat w brawurowej obsadzie. Sześć pozornie niezwiązanych ze sobą historii zgłębia znaczenie człowieczeństwa na przestrzeni wieków.

Prawie 3 godziny wysokobudżetowej rozrywki dostępne pod linkiem https://www.netflix.com/pl/title/70248183

4. The Matrix
Haker odkrywa, że otaczająca go rzeczywistość jest tylko symulacją wygenerowaną przez maszyny. Aby się z niej uwolnić, dołącza do grupy rebeliantów.

Klasyk od którego rozpoczęła się sława wtedy jeszcze braci. Dostępna na https://www.netflix.com/pl/title/20557937

5. Matrix Reaktywacja
Załoga musi bronić Zionu, ostatniego bastionu ludzkości, po tym, jak maszyny odpowiedzialne za powstanie Matrixa obierają go sobie za cel.

Druga część trylogii dostępna jest pod linkiem https://www.netflix.com/pl/title/60027695

6. Matrix Rewolucje
Nieprzytomny Neo uwięziony na stacji metra pomiędzy Matrixem a światem maszyn — tak zaczyna się ostatnia część trylogii Matrix.

Ostatnia część trylogii możliwa jest do obejrzenia pod linkiem https://www.netflix.com/pl/title/60031303

Jak widać brakuje tutaj kilku pozycji (Speed Racer, Assassins) które dostępne są w amerykańskiej wersji, jednak to my dalej możemy cieszyć się dostępnością wszystkich części Matrixa które na terenie USA nie są już dostępne.

Be the first to comment on "Jakie produkcje rodzeństwa Wachowskich dostępne są na Netflixie?"

Dodaj komentarz