Produkcje własne Netflixa które powinny pojawić się w grudniu 2018

Netflix Originals
Netflix Originals

Do grudnia jeszcze sporo czasu, ale mamy parę tytułów które powinny pojawić się również w naszym kraju w grudniu.

Dogs of Berlin (Berlińskie psy)
Planowana premiera to 7 grudnia. Zabójstwo gwiazdy piłkarskiej popycha dwóch radykalnie różnych policjantów do walki z berlińskim półświatkiem i konfrontacji z własnymi grzechami.

Neo Yokio: Pink Christmas
Mimo że kwestia sezonu drugiego wciąż pozostaje nierozwiązana, wiemy, że Neo Yokio, zwariowana seria anime powraca ze świątecznym dodatkiem. Powróci większość członków obsady, ale nie ma pewności co do Charlesa. Premiera 7 grudnia.

Plan Couer (The Hook Up Plan) (Plan na miłość)

Romantyczna produkcja która zaplanowana jest również na 7 grudnia. Przyjaciele postanawiają podbudować wiecznie samotną Elsę, wynajmując dla niej męską prostytutkę. To jeden z ich gorszych pomysłów. Serial komediowy osadzony w Paryżu.

Fuller House (Pełniejsza chata)

Tego przedstawiać nie trzeba, czwarty sezon wraca 14 grudnia.

Tidelands

Była więźniarka wraca do rodzinnej wioski rybackiej. Wyrzucone na brzeg zwłoki doprowadzają ją do odkrycia tajemnic skrywanych przez mieszkańców: pół syreny, pół ludzi. Premiera 14 grudnia.

Sunderland Till I Die

Ten serial dokumentalny opowiada o wyzwaniach, jakim w sezonie 2017/2018 musiał sprostać angielski klub piłkarski Sunderland, który właśnie spadł z Premier League. Premiera 14 grudnia.

Diablero

Młody ksiądz prosi łowcę demonów i eksperta od spraw paranormalnych, aby pomogli mu odnaleźć porwaną dziewczynkę w podziemiach miasta Meksyk. Premiera 21 grudnia.

Bird Box (Nie otwieraj oczu)

Pięć lat po tym, jak fala samobójstw zdziesiątkowała społeczeństwo, kobieta z dwójką dzieci wyrusza na desperacką wyprawę w poszukiwaniu schronienia. Premiera 21 grudnia.

Oprócz tego powinny również pojawić się:
– „Dumplin’” – musicalowa komedia z Jennifer Aniston
– „SELECTION DAY” – indyjski dramat

Be the first to comment on "Produkcje własne Netflixa które powinny pojawić się w grudniu 2018"

Dodaj komentarz