Daty wiosennych premier USA Network

Suits
Suits

Chcecie wiedzieć kiedy wracają Wasze ulubione seriale emitowane na USA Network? Zapraszamy dalej.

I tak druga część siódmego sezonu „Suits” wraca już 28 marca. Na trzeci sezon „Colony” trzeba będzie poczekać do 2 maja. Trzeci sezon „Queen of the South” pojawi się 21 czerwca, równocześnie z trzecim sezonem „Shooter”.

„Suits”: Mike Ross (Patrick J. Adams) jest bystry i inteligentny, ale nieco opacznie wykorzystuje swój dar. Właśnie zastał wyrzucony z college’u – zaprzepaścił marzenie o adwokaturze, po tym, jak przyłapano go na sprzedawaniu córce dziekana egzaminów z matematyki. Fotograficzna pamięć umożliwia mu zapamiętywanie wielkiej ilości danych. Zarabia, zdając różnego rodzaju testy za innych ludzi (m.in. LSAT – test prawniczy).

Harvey Specter (Gabriel Macht) jest jednym z najlepszych adwokatów w Nowym Jorku. Niedawno awansował na stanowisko starszego partnera i właśnie rekrutuje współpracownika. Przypadkowo na rozmowę kwalifikacyjną trafia Mike. Harvey jest pod wrażeniem jego sprytu i prawniczej wiedzy, i zatrudnia go. Z uwagi na fakt, że Mike nie ukończył studiów prawniczych, a polityka firmy pozwala na zatrudnianie wyłącznie absolwentów Harvardu, obaj muszą udawać, że Mike ukończył tę uczelnię.

W firmie Mike jest ciągle nękany przez młodszego partnera, Louisa Litta (Rick Hoffman), zazdrosnego rywala Harveya. Mike zaprzyjaźnia się z Rachel Zane (Meghan Markle), praktykantką, której strach przed egzaminem uniemożliwia ukończenie studiów prawniczych.

„Queen of the South”: Serial skupią się na losach Teresy Mendoza, której chłopak zostaje zamordowany w Meksyku. Dziewczyna musi uciekać do USA, gdzie spotyka znajomego, z którym postanawia zacząć prace w grupie handlarzy narkotyków. Teresa uczy się o podstaw pracy w przemycie narkotyków, bardzo zależy jej, aby w przyszłości zostać szefem kartelu.

„Colony”: Akcja serialu dzieje się w Los Angeles, które jest okupowane przez obcych. Fabuła serialu skupia się na Willu Bowmanie, byłym agencie FBI, który aby chronić swoją rodzinę zostaje zmuszony do współpracy z kosmitami. Jego zadaniem jest zniszczenie rebelii w mieście.

„Shooter”: Były, doświadczony snajper zostaje poproszony o pomoc w powstrzymaniu zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nie udaje się jednak powstrzymać zamachowca, a Bob Lee zostaje oskarżony o dokonanie zamachu. Świadomy, że został wplątany w spisek próbuje dowieść swojej niewinności.

Be the first to comment on "Daty wiosennych premier USA Network"

Dodaj komentarz