Drugi sezon „The Shannara Chronicles” (Kroniki Shannary) zadebiutują w październiku!

Kroniki Shannary
Kroniki Shannary

Czekacie na drugi sezon „The Shannara Chronicles” (Kroniki Shannary)?

Ponieważ stacja MTV nie była zainteresowana kontynuacją, projekt został przejęty przez SpikeTV. Drugi sezon serii opartej o książki Terry’ego Brooksa, pojawi się 11 października. W obsadzie ponownie Ivana Baquero, Manu Bennett, Emilia Burns, Austin Butler, Poppy Drayton, Aaron Jakubenko, Daniel MacPherson oraz John Rhys-Davies.

Wydarzenia będą miały miejsce w rok po zakończeniu pierwszego sezonu. Cztery Krainy pogrążone są w chaosie. Pojawiająca się magia przeraża mieszkańców, a organizacja zwana Crimson ściga wszystkich próbujących jej używać. Po utracie Amberle oraz rozstaniu z Eretrią, Will porzucił swoje przeznaczenie, zajmując się uzdrowicielstwem. Ale kiedy tajemnicza Mareth ratuje go z opresji, będzie zmuszony dołączyć do walki.

Świat elfów jest zagrożony przez pradawne zło – demony, przez to, że pradawne drzewo Ellcrys obumiera. Allanon, legendarny stróż Ziemi, wysyła Wila Ohmsforda i Amberle na misję mającą odrodzić drzewo Ellcrys. Tuż za nimi podąża Dagda Mor, najstarszy z demonów.

Be the first to comment on "Drugi sezon „The Shannara Chronicles” (Kroniki Shannary) zadebiutują w październiku!"

Dodaj komentarz